Oferty specjalne

oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Lyski

Lyski
hala na sprzedaż

BPP-HS-367

INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM - GOTOWY BIZNES + MIESZKANIE WYSOKI STANDARD !!! ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ*** NOWA CENA !!!   Prezentujemy Państwu na sprzedaż wysokiej klasy obiekt zlokalizowany w Lyskach, w powiecie rybnickim. Obecnie nieruchomość zaadaptowana ...

Powierzchnia
811,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 413 m²
Cena za m2
3 571,87 zł
cena 2 900 000 
hala na sprzedaż - Lyski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gorzyce

Gorzyce
działka na sprzedaż

BPP-GS-460

WYJĄTKOWA DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWLANYM - GORZYCE ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ*** Marzysz o budowie swojego domu, ale przerażają Cię formalności, projekty i miesiące oczekiwań? Oferujemy działkę, przy której najtrudniejszy etap masz już za sobą. ...

Powierzchnia
948,00 m2
Cena za m2
166,67 zł
cena 158 000 
działka na sprzedaż - Gorzyce
oferta na wyłączność
pawilon na sprzedaż - Żory, os. Sikorskiego

Żory, os. Sikorskiego
pawilon na sprzedaż

BPP-BS-472

PRZESTRONNY LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWY W CENTRUM ŻOR ***OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ*** Oferujemy na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy zlokalizowany w centrum Żor. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 404 m2, przy nowo powstałej ulicy Księdza ...

Powierzchnia
366,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
404 m²
Piętro
1
Cena za m2
4 918,03 zł
cena 1 800 000 
pawilon na sprzedaż - Żory, os. Sikorskiego
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik

Rybnik
mieszkanie na sprzedaż

BPP-MS-491

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji.   Prezentujemy  Państwu do sprzedaży mieszkanie w zabudowie szeregowej położone w zacisznym miejscu, gdzie jest dużo zieleni oraz blisko lasu a zarazem z bardzo dobrym dojazdem do centrum Rybnika ...

Powierzchnia
73,38 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 791,77 zł
cena 425 000 
mieszkanie na sprzedaż - Rybnik

rozumiem